Tegels veiling

Start met bieden of verkopen op de Antieke tegelveiling bij Cata. Op de veiling van deze week: Een vroege Polychrome antieke Delfts dierlijke tegel van een . Hieronder vindt u van diverse veilinghuizen een overzicht van online bestratingsmateriaal veilingen van boedels uit faillissementen die door de curator worden .

In de kavellijst vind je alle kavels en plaats je eenvoudig een bod. Online veiling: Natuurstenen tegels en vloeren te Leek, 1kavels.

Super gave partij houtlook tegels voor vloer of wand. Ook voor sanitair bent u bij Tegelmegashop aan het juiste adres. Zowel in onze showroom te Roermond als in onze online shop vindt u een uitgebreid . De specialist in het restaureren en verwijderen van antieke tegels,tegelschouwen en tegelkamers,moza��eken,tableaus,glaskunstwerken en keramiek. AANKONDIGING: Online veiling in opdracht van belanghebbende.

Geveild worden onder andere douchecabines, wastafels, kranen, tegels, accessoires, baden . Harappa Stone Natuursteen tegel Zwart 60x60cm Bieden per m2. Prachtige vloertegel voor binnen en buiten van exclusieve Harappa Stone Black.

Hummel heeft in opdracht van de verzekeringsmaatschappij de volledige keukenshowroom van Hummel Keukens, Badkamers en Tegels . Troostwijk verkoopt partij tapijt tegels voor Handel En Wandel Brabant in Nederland. Ten gevolge van het faillissement van “Interceram B. Tegeloutlet” te Huizen, veilt ProVeiling de voorraad en inventaris van dit bedrijf . Delfts blauwe tulpenvaas met elf tulpenhouders, gemaakt in de vorm van een stadspoort, gesigneerd aan de onderzijde: PK (met stip), 18e-19e eeuw, hoogte . Veiling goederen uit faillissement bedrijf Kerkrade (Tegels en sanitair). Er is een faillissementsveiling van goederen van het bankroete Mathieu . Type kavelMarge; Kavelnummer0092-0040; Kavel sluit opMaandag maart 2019.

Related Posts